| Nazwa marki: | Mingzhou |
| Numer modelu: | X-12 |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Ceny: | USD10000~30000 |
| Szczegóły opakowania: | Drewniana skrzynka, paleta, karton, plastikowy papier |
| Warunki płatności: | Przez t/t |
Ta maszyna do cięcia laserowego rur metalowych jest specjalnie opracowana do produkcji okien bezpieczeństwa, siatek antykradzieżowych i metalowych ramek drzwi z rurami kwadratowymi, okrągłymi i prostokątnymi.Przyjęcie inteligentnego programu ustawionego wcześniej,brak potrzeby profesjonalnego projektowania rysunków, pracownicy mogą szybko rozpocząć pracę bez bogatego doświadczenia technicznego.zwiększa wydajność produkcji o 30%Maszyna posiada wysoką precyzję cięcia, gładki nacięcie bez wgniecenia, stabilną pracę i silną kompatybilność z różnymi profilami rur metalowych.Jest to idealny profesjonalny sprzęt dla minimalistycznych fabryk okien bezpieczeństwa i warsztatów przetwarzania rur metalowych.
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Jakość wiązki | 1.1m2 |
| Przyspieszenie | 2.0G |
| Tolerancja | ±0,02 mm |
| Zastosowanie | Obcinanie rur metalowych |
| Temperatura środowiska | 5-35 °C |
| Generator laserowy | BWT lub RECI lub MAX lub RAYCUS |
| Dokładność cięcia | ±0,02 mm |
| Efektywna długość cięcia | < 6 000 mm |
| Zasilanie | 380 V, 50 Hz, 3-fazowe |