| Nazwa marki: | Mingzhou |
| Numer modelu: | Pytanie 12 |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Ceny: | USD10000~30000 |
| Szczegóły opakowania: | Drewniana skrzynka, paleta, karton, plastikowy papier |
| Warunki płatności: | Przez t/t |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
|---|---|
| Jakość wiązki | 1,1 m² |
| Przyśpieszenie | 2,0G |
| Tolerancja | ±0,02 mm |
| Aplikacja | Cięcie rur metalowych |
| Temperatura otoczenia | 5–35°C |
| Generator laserowy | BWT lub RECI, MAX lub RAYCUS |
| Dokładność cięcia | ±0,02 mm |
| Efektywna długość cięcia | <6000 mm |
| Zasilanie | 380 V, 50 Hz, 3-fazowe |